Kupię mieszkanie

Kupię mieszkanie w Wadowicach lub Kalwarii

Kupię mieszkanie

Kupię mieszkanie w Wadowicach

Kupię działkę budowlaną

Kupię działkę budowlaną

Ponikiew

Na sprzedaż działka budowlana, przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe.

Jaszczurowa

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa wielkości 333mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym murowanym o pow. 65mkw. W budynku znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnię, łazienkę, przedpokój.

Wielkie Drogi Dom

Na sprzedaż dom położony w bardzo dogodnej lokalizacji w Wielkich Drogach. Dojazd do nieruchomości prowadzi bezpośrednio z drogi asfaltowej. W skład domu wchodzi, parter i poddasze, podpiwniczenie w 1/4 w całości do zamieszkania .

Ponikiew drewniany

Oferuje nieruchomość w okolicy z licznymi walorami krajobrazowymi w malowniczo położonej miejscowości Ponikiew. Działka zabudowana domkiem drewnianym z możliwością zamieszkania przez cały rok lub tylko w czasie urlopów.

Kuków drewniany

Na sprzedaż domek całoroczny w całości drewniany ocieplony wełną mineralną 15 cm. pow.ok 80 mkw. okna drewniane ,pokryty dachówką ceramiczną przystosowany do ogrzewania kominkowego rozprowadzona instalacja elektryczna ,instalacja hydrauliczna.

Wysoka 2

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe pow.11,17 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej urokliwej miejscowości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych , dojazd drogą asfaltową .

Wysoka 1

Do sprzedania grunt rolny z możliwością zabudowy zagrodowej pow.88,62 ar , 83,64 ar. Miejsce nasłonecznione z dojazdem drogą asfaltową ,fantastyczna spokojna okolica sąsiedztwo domów jednorodzinnych . Dobra cena.

Tomice Centrum

Do sprzedania działka budowlana o pow. 10,70 ar także 11 ar z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne . Dojazd do działki w pierwszej kolejności drogą asfaltową następnie drogą gruntową . Okolica spokojna ,widokowa w sąsiedztwie domy jednorodzinne .

Tomice

Na sprzedaż działka z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne pow 13,25ar kształt prostokąta widokowa w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą w pierwszej kolejności asfaltową gminną następnie utwardzoną szutrową , działka zadbana ,prąd.

Świnna Poręba Zapora

Na sprzedaż działka budowlana pow.18,98 ar kształt prostokąta ,działka znajduje się w terenie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej,okolica widokowa sąsiedztwo domów jednorodzinnych .Uzbrojenie :woda na działce ,prąd ,kanalizacja.

Wysoka - widokowa

Oferuję do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne,okolica spokojna widokowa ,sąsiedztwo domów jednorodzinnych ,działka ma kształt prostokąta pow.12,85ar .dojazd w pierwszej kolejności drogą asfaltową.

Gorzeń Górny - Zapora

Oferujemy do sprzedania działkę położoną w okolicy z licznymi walorami krajobrazowymi teren lekko nachylony ,kształt prostokąta pow.32 ar. Działka położona w terenach zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i letniskowej , zadbana obkoszona w części zalesiona .

Mucharz - widokowa

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Mucharz pow.24,72 ar, bardzo dobra lokalizacja dojazd drogą krajową Wadowice-Zakopane bezpośrednio na działkę. Bardzo dobra inwestycja. Działka z widokiem na zaporę w Świnnej Porębie !