Gotowe projekty domów

Gotowe projekty.

Budynek w Jaszczurowej

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w Jaszczurowej

Kupię mieszkanie

Kupię mieszkanie w Wadowicach lub Kalwarii

Kupię mieszkanie

Kupię mieszkanie w Wadowicach

Kupię działkę budowlaną

Kupię działkę budowlaną

Jaszczurowa

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa wielkości 333mkw, zabudowana budynkiem mieszkalnym murowanym o pow. 65mkw. W budynku znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnię, łazienkę, przedpokój.

Ponikiew drewniany

Oferuje nieruchomość w okolicy z licznymi walorami krajobrazowymi w malowniczo położonej miejscowości Ponikiew. Działka zabudowana domkiem drewnianym z możliwością zamieszkania przez cały rok lub tylko w czasie urlopów.

Wysoka 2

Na sprzedaż działka budowlana z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne i zagrodowe pow.11,17 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej urokliwej miejscowości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych , dojazd drogą asfaltową .

Wysoka 1

Do sprzedania grunt rolny z możliwością zabudowy zagrodowej pow.88,62 ar , 83,64 ar. Miejsce nasłonecznione z dojazdem drogą asfaltową ,fantastyczna spokojna okolica sąsiedztwo domów jednorodzinnych . Dobra cena.

Wysoka - widokowa

Oferuję do sprzedaży działkę z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne,okolica spokojna widokowa ,sąsiedztwo domów jednorodzinnych ,działka ma kształt prostokąta pow.12,85ar .dojazd w pierwszej kolejności drogą asfaltową.